Пошук
Квартири
Будинки та дачі
Офіси
Новини
Обране
0
Кількість актуальних пропозицій:
4 493
оголошень на сторінці:
20
40
80
Продаж земельної ділянки
, СТ Рябіна
292 549 грн
8 000 USD
12.00 соток
24 379 грн/сотка
667 USD/соток
Докладніше
Розмір ділянки:
12.00 сот.
Власність:
Додано:
19.05.2026
ID оголошення:
538562
Продаж земельної ділянки Глубокое
Глубокое, Кошарська
511 960 грн
14 000 USD
25.00 соток
20 478 грн/сотка
560 USD/соток
Докладніше
Розмір ділянки:
25.00 сот.
Власність:
Додано:
19.05.2026
ID оголошення:
544198
Продаж земельної ділянки Пуховка
Пуховка, Вега 1
1 755 293 грн
48 000 USD
0.12 соток
14 627 440 грн/сотка
400 000 USD/соток
Докладніше
Розмір ділянки:
0.12 сот.
Власність:
Додано:
19.05.2026
ID оголошення:
544485
Продаж земельної ділянки Хотяновка
Хотяновка, СТ Глядин
548 529 грн
15 000 USD
10.00 соток
54 853 грн/сотка
1 500 USD/соток
Докладніше
Розмір ділянки:
10.00 сот.
Власність:
Додано:
19.05.2026
ID оголошення:
544479
Продаж земельної ділянки Козин
Козин, Соловьяненко Анатолия
36 568 600 грн
1 000 000 USD
112.50 соток
325 054 грн/сотка
8 889 USD/соток
Докладніше
Розмір ділянки:
112.50 сот.
Власність:
Додано:
19.05.2026
ID оголошення:
543339
Продаж земельної ділянки
, Франка
310 833 грн
8 500 USD
10.00 соток
31 083 грн/сотка
850 USD/соток
Докладніше
Розмір ділянки:
10.00 сот.
Власність:
Додано:
19.05.2026
ID оголошення:
544470
Продаж земельної ділянки Процев
Процев, Центральная
2 120 979 грн
58 000 USD
816 соток
2 599 грн/сотка
71 USD/соток
Докладніше
Розмір ділянки:
816 сот.
Власність:
Додано:
19.05.2026
ID оголошення:
461702
Продаж земельної ділянки Процев
Процев, Центральна
7 021 171 грн
192 000 USD
240 соток
29 255 грн/сотка
800 USD/соток
Докладніше
Розмір ділянки:
240 сот.
Власність:
Додано:
19.05.2026
ID оголошення:
526890
Продаж земельної ділянки Ковель
Ковель, М.Кримчука
90 000 грн
2 461 USD
25.00 соток
3 600 грн/сотка
98 USD/соток
Докладніше
Розмір ділянки:
25.00 сот.
Власність:
Додано:
19.05.2026
ID оголошення:
541551
Продаж земельної ділянки Гнедин
Гнедин, Паркова
5 485 290 грн
150 000 USD
200 соток
27 426 грн/сотка
750 USD/соток
Докладніше
Розмір ділянки:
200 сот.
Власність:
Додано:
19.05.2026
ID оголошення:
542242
Продаж земельної ділянки Блиставица
Блиставица, Космічна вул., 4
310 833 грн
8 500 USD
9.00 соток
34 537 грн/сотка
944 USD/соток
Докладніше
Розмір ділянки:
9.00 сот.
Власність:
Додано:
19.05.2026
ID оголошення:
544464
Продаж земельної ділянки Новые Безрадичи
Новые Безрадичи, Київська
16 455 870 грн
450 000 USD
80.00 соток
205 698 грн/сотка
5 625 USD/соток
Докладніше
Розмір ділянки:
80.00 сот.
Власність:
Додано:
19.05.2026
ID оголошення:
538681
Продаж земельної ділянки Київ
Київ, 4-й Північно-Озерний пров., Дарницкий
3 071 762 грн
84 000 USD
12.00 соток
255 980 грн/сотка
7 000 USD/соток
Докладніше
Розмір ділянки:
12.00 сот.
Власність:
Додано:
19.05.2026
ID оголошення:
541038
Продаж земельної ділянки
, Центральная
2 303 822 грн
63 000 USD
23.00 соток
100 166 грн/сотка
2 739 USD/соток
Докладніше
Розмір ділянки:
23.00 сот.
Власність:
Додано:
18.05.2026
ID оголошення:
518036
Продаж земельної ділянки Зазимье
Зазимье, лісова
3 474 017 грн
95 000 USD
44.00 соток
78 955 грн/сотка
2 159 USD/соток
Докладніше
Розмір ділянки:
44.00 сот.
Власність:
Додано:
18.05.2026
ID оголошення:
538365
Продаж земельної ділянки Київ
Київ, Крайня вул., 17, Деснянский
365 686 грн
10 000 USD
Докладніше
Власність:
Додано:
18.05.2026
ID оголошення:
543346
Продаж земельної ділянки Київ
Київ, Пухівська вул., 2, Деснянский
420 539 грн
11 500 USD
Докладніше
Власність:
Додано:
18.05.2026
ID оголошення:
543970
Продаж земельної ділянки
, Центральная
548 529 грн
15 000 USD
39.00 соток
14 065 грн/сотка
385 USD/соток
Докладніше
Розмір ділянки:
39.00 сот.
Власність:
Додано:
18.05.2026
ID оголошення:
533777
Продаж земельної ділянки Гнедин
Гнедин, вул. Нова
81 547 978 грн
2 230 000 USD
4960.00 соток
16 441 грн/сотка
450 USD/соток
Докладніше
Розмір ділянки:
4960.00 сот.
Власність:
Додано:
18.05.2026
ID оголошення:
518574
Продаж земельної ділянки
, Університетська 8
1 151 911 грн
31 500 USD
20.00 соток
57 596 грн/сотка
1 575 USD/соток
Докладніше
Розмір ділянки:
20.00 сот.
Власність:
Додано:
18.05.2026
ID оголошення:
542447
Показати ще
1
2
3
...
225
X
↑
Вгору